Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 29 maja 2023 08:42

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

28 maja 2022 r.

1. W uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się w liturgii Okras Wielkanocny. Na Mszy św. o godz. 11.15 gromadzi się Koźmińskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie, które przeżywa swoje święto patronalne.

2. Czas spowiedzi i komunii wielkanocnej trwa w tym roku do Bożego Ciała. Każdy człowiek wierzący w wyznaczonym czasie wielkanocnym powinien przystąpić do spowiedzi i Komunii św.

2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.30. Nabożeństwa majowe do środy włącznie. Apel Jasnogórski w pierwszą sobotę czerwca o godz. 21.00, również nabożeństwo pierwszych sobót; o 7.30 różaniec, Msza św. i medytacja przed Najświętszym Sakramentem.

3. Nabożeństwa czerwcowe w I czwartek i I piątek na zakończenie adoracji, a w I sobotę po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. W czwartek przeżywamy w liturgii święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4. W I czwartek nasza parafia i parafie dekanatu mają zaproszenie do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Jeszcze tylko dzisiaj można zgłosić swój wyjazd. O godz. 17.00 rozpocznie się nabożeństwo w Bazylice św. Józefa. W naszym kościele Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 16.30, następnie adoracja, którą prowadzą Przyjaciele Misji, a która zakończy się nabożeństwem do Serca Pana Jezusa i Mszą św. wieczorną.

 

5. W I piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00, można zgłaszać nowych chorych. Dzieci pierwszokomunijne i szkolne zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.30. Po tej Mszy św. będzie adoracja, która zakończy się nabożeństwem do Serca Pana Jezusa i Mszą św. wieczorną. O prowadzenie adoracji prosimy Różę św. O. Pio.

6. Spowiedź dla dzieci w piątek o godz.15.45. Dla dorosłych przed ranną i wieczorną Mszą św. a w soboty o godz. 18.00.

7. Spotkanie wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania w sobotę 3 czerwca br. w kościele św. Stanisława, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Msza św. odpustowa na cmentarzu, w kościele Świętej Trójcy w niedzielę o godz. 16.00.

9. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja przejdzie z kościoła św. Stanisława po Mszy św. o godz. 9.00 i pójdzie ulicami: Klasztorną, Staszica, przez Stary Rynek i ul. Farną do kościoła św. Wawrzyńca i tam Msza św. koncelebrowana. W naszej parafii ustawiamy 2 ołtarze - 1 przy Pomniku Niepodległości i 2 na Starym Rynku.

10. Przyjmowanie intencji mszalnych na trzeci kwartał tego roku w biurze parafialnym, w poniedziałek w godz. od 8.15 do 9.00 i od 15.30 do 16.30. Biuro parafialne będzie czynne także w środę od 8.30 do 10.00 i od 16.30 do 17.30.

11. W dniach 29 i 30 maja będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w godz. od 16.00 - 18.00 na placu zamkowym, przy starej sali gimnastycznej ul. Zamkowa 1.

Koźmin Wlkp. 27.05.2023 r

Ks. Proboszcz Zygmunt Lewandowski

 

 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 26 maja 2024 r. 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy. Msze św. w naszym kościele o...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 27.05.2024 7.00...


Więcej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO DZIEŃ I KOMUNII ŚWIETEJ 19 maja 2024 r. 1. W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information