Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 12 czerwca 2019 17:02

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

9 czerwca 2019 r.

1. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego w liturgii kończymy okres Wielkanocy. Msze św. według niedzielnego porządku. Na Mszy św. o godz. 11.15 gromadzi się Strzeleckie Bractwo Kurkowe i obchodzi swoje patronalne święto.

2. W poniedziałek, 10 czerwca br. święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.30. W pozostałe dni tygodnia Msze św. rano o godz. 7.00 (tylko w sobotę o godz. 8.00) i wieczorem o godz. 18.30. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 16.30.

3. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Suma odpustowa w kościele Trójcy Świętej - na cmentarzu, zostanie odprawiona już w sobotę o godz. 18.00. W naszym kościele porządek bez zmian; o godz. 18.30 Msza św., po Mszy św. nabożeństwo do Serca P. Jezusa i o 21.00 Apel Jasnogórski na zewnątrz kościoła.

4. Dzisiejsza niedziela to także dzień pomocy dla naszego kościoła. Trwają prace na dachu domu katolickiego. Jeszcze w czerwcu chcemy rozpocząć prace na Starym Cmentarzu. Za wszystkie składane ofiary, także te poza tacą, składamy szczere podziękowanie ? Bóg zapłać.

5. W czwartek przeżywać będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu o godz. 6.30 sprzed wikariatu wyrusza pielgrzymka Żywego Różańca do Torunia. Zgłoszeni pielgrzymi mają swoje spotkanie organizacyjne w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

6. Młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania, ma swój egzamin od poniedziałku do środy. Prosimy o obecność według listy.

7. W tym roku młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania w sobotę 22 czerwca na Mszy św. o godz. 17.00. Udzieli tego sakramentu Ks. Bp. Senior Stanisław Napierała. Po Mszy św. będzie procesja eucharystyczna, którą obsługują, jak zawsze w oktawie Bożego Ciała mieszkańcy Czarnego Sadu.

8. Również 22 czerwca br. będziemy przeżywać parafialny Dzień Chorych, o godz. 11.00 będzie Msza św. i sakrament chorych, a następnie spotkanie w salce parafialnej. Już dzisiaj zapraszamy naszych chorych.

9. Biuro parafialne będzie czynne w środę od godz. 10.00 do 11.30 i od 16.00 do 17.00. Pilne sprawy można załatwiać także w po wieczornych Mszach św. na probostwie.

10. Koźmińska Grupa Teatralna 10.50 zaprasza na spektakl do sali przy ul. Boreckiej w niedzielę na godz. 16.00.

Koźmin Wlkp., dnia 8 czerwca 2019 r.

Ks. Proboszcz Zygmunt Lewandowski

 

 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 25.09.2023...


Więcej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24 NIEDZIELA ZWYKŁA 17 września 2023 r. 1. Dzisiejsza niedziela to 58 Dzień Środków Społecznego Przekazu, a także odbywa się diecezjalna...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 18.09.2023 ...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information