Wybierz język

Polish English German Italian

Logowanie

Logo
Designed by: ScobelDesign
ScobelDesign

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 21 maja 2023 21:23

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

DZIEŃ I KOMUNII ŚWIETEJ

21 maja 2023

1. W dzisiejszą niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej parafii uroczysty dzień I Komunii św. Na Mszy św. o godz. 9.30, po raz pierwszy w sposób pełny uczestniczy 44 dzieci. Środkowe ławy są zarezerwowane dla rodziców tych dzieci. Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych w dzisiejszą niedzielę wyjątkowo o godz. 15.00. Pozostałe Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 11. 15 i 17.00.

2. W Białym Tygodniu, od poniedziałku do piątku, dzieci pierwszokomunijne uczestniczą w Eucharystii o godz. 16.30 – w łączności z krótkim nabożeństwem majowym.

3. Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia o godz. 18.00, w czasie nabożeństw majowych nowenna do Ducha Świętego. Apel Jasnogórski w soboty o godz. 21.00 na zewnątrz kościoła.

4. W poniedziałek Róża św. Rity z Żywego Różańca zaprasza na nabożeństwo majowe i Mszę św. o godz. 18.30 za żywych i zmarłych członków, a po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca w salce parafialnej.

5. W najbliższy piątek - 26 maja br. nasze Mamy obchodzą swoje święto, składamy im serdeczne życzenia i wspieramy modlitwą szczególnie podczas nabożeństwa majowego. Prosimy na to nabożeństwo także dzieci, aby w ten sposób podziękowały mamom za ich trud i dobre serce.

6. Dekanat Koźmiński, w tym także nasza parafia, gromadzi się w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu dnia 1 czerwca br. o godz. 17.00. Pielgrzymów, którzy chcą uczestniczyć w tej uroczystości transmitowanej w telewizji Trwam prosimy o zapisywanie się w zakrystii dzisiaj i w ciągu tygodnia najpóźniej do przyszłej niedzieli.

7. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu patronalne święto obchodzi Bractwo Kurkowe i gromadzi się na Mszę św. o godz. 11.15. W niedzielę Zesłania Ducha Świętego w liturgii kończy się okres wielkanocny.

9. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w dniach 29 i 30 maja br. w godzinach od 16.00 do 18.00. Zużyty sprzęt można składamy na placu ZSP w Koźminie Wlkp. ul. Zamkowa 1, przy starej sali gimnastycznej. Przychody z akcji są także wsparciem działalności misyjnej.

10. Koncert Muzyki Organowej i Kameralnej w sobotę27 maja br. o godz. 16.30 w kościele św. Stanisława w Koźminie Wlkp.

11. Biuro parafialne będzie czynne w środę od godz. 8.30 do 10.00 i od 16.30 do 17.30. Mamy nowy numer Opiekuna, a w nim między innymi, sylwetki nowych kapłanów, którzy będą wyświęceni 25 maja br. dla naszej diecezji ( w tym roku tylko dwóch).

Koźmin Wlkp. 20.05.2023 r.

Ks. Proboszcz Zygmunt Lewandowski

 

 

Opiekun

Opiekun - Dwutygodnik Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Facebook Like

Najnowsze

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 26 maja 2024 r. 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy. Msze św. w naszym kościele o...


Więcej

INTENCJE MSZALNE

I N T E N C J E M S Z A L N E Poniedziałek - 27.05.2024 7.00...


Więcej

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO DZIEŃ I KOMUNII ŚWIETEJ 19 maja 2024 r. 1. W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha...


Więcej
012

Msze Święte

Niedziele i święta 

7.00, 9.00, 10.00, 11.15, 17.00

W tygodniu

7.00, 18.30

Kaplica Szpitalna

Sobota 16.00Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information